Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zagrajmy w Total War ARENA [PL] | #52 | Rzym wraca do łask? (2018)

 
Nadszedł weekend z oszczepnikami, więc najwyższa pora przywrócić trochę Rzymian na kanał. Ci, którzy oglądali moje materiały z zamkniętej bety, wiedzą, że zasadniczo Rzymem przegrałem sporo godzin. Zobaczymy, jak się frakcja zmieniła na przestrzeni ostatnich miesięcy. Zapraszam na stronę forum.totalwar.org.pl/forum.php. Znajdziecie tam wszystko o serii Total War - oczywiście po polsku! Ważne linki: ♦ Wspieraj mnie przez PayPal: paypal.me/GalzagGaming ♦ Strona internetowa: galzag.pl ♦Twitter: twitter.com/GalzagGaming ♦ Facebook: facebook.com/GalzagGaming-1408386992592317 ♦ Discord: discord.gg/6BjyGsY ♦ Kupuj gry: g2a.com/r/galzag

 


GalzagGaming
 
Data pliku video: 2018-05-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łaski – powiat w zachodniej części województwa łódzkiego, w skład którego wchodzą gminy: Łask, Buczek, Sędziejowice, Widawa, Wodzierady, zajmując powierzchnię 618,23 km².

  Artrakcje przyrodnicze stanowią: obszary chronionego krajobrazu (Dolina Środkowej Grabi, Dolina Grabi i Kolumna-Las) oraz 10 pomników przyrody w parku miejskim im. Rodu Łaskich.

  Do zabytków powiatu zaliczaja się: kościół kolegiacki Nawiedzenia NMP i św. Michała Archanioła zbudowany w latach 1517-1523, drewniany kościół św. Ducha z 1666 roku, synagoga z końca XIX w. (obecnie remiza straży pożarnej), cmentarz żydowski, Zajazd Jamboł czy domy murowane z XVIII i XIX w.

  W stolicy powiatu znajduje się jednostka wojskowa, a w okolicach 32 baza lotnicza i inne obiekty wojskowe. Atrakcję stanowi także coroczne Święto Truskawiki w gminie Buczek.

  Przez powiat przezbiega droga ekspresowa S8.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola