Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyniki kontroli escape roomów w województwie łódzkim, zakończonych do niedzielnego popołudnia: 58 uchybień w inspekcjach 18 pokojów zagadek

Data publikacji: 2019-01-06, Data modyfikacji: 2019-01-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Kontrolerzy z powiatowych komend straży pożarnej do popołudnia (godz. 16) w niedzielę (6 stycznia) stwierdzili 58 uchybień w kontrolach 19 escape roomów w naszym regionie. Nałożyli też 4 mandaty karne. Te inspekcje są częścią ogólnopolskiej akcji, zleconej po piątkowej tragedii w Koszalinie. W pożarze tzw. pokoju zagadek w tym mieście zginęło 5 piętnastolatek, świętujących urodziny jednej z nich.

Pełna treść wiadomości na: lask.naszemiasto.pl/artykul/wyniki-kontroli-escape-roomow-w-wojewodztwie-lodzkim,4943124,artgal,t,id,tm.html?kategoria=1
lask.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: lask.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łaski – powiat w zachodniej części województwa łódzkiego, w skład którego wchodzą gminy: Łask, Buczek, Sędziejowice, Widawa, Wodzierady, zajmując powierzchnię 618,23 km².

  Artrakcje przyrodnicze stanowią: obszary chronionego krajobrazu (Dolina Środkowej Grabi, Dolina Grabi i Kolumna-Las) oraz 10 pomników przyrody w parku miejskim im. Rodu Łaskich.

  Do zabytków powiatu zaliczaja się: kościół kolegiacki Nawiedzenia NMP i św. Michała Archanioła zbudowany w latach 1517-1523, drewniany kościół św. Ducha z 1666 roku, synagoga z końca XIX w. (obecnie remiza straży pożarnej), cmentarz żydowski, Zajazd Jamboł czy domy murowane z XVIII i XIX w.

  W stolicy powiatu znajduje się jednostka wojskowa, a w okolicach 32 baza lotnicza i inne obiekty wojskowe. Atrakcję stanowi także coroczne Święto Truskawiki w gminie Buczek.

  Przez powiat przezbiega droga ekspresowa S8.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola