Belka
Środa, 17 Października 2018   imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyniki konkursu o „Złotą Różę z Łasku"

Data publikacji: 2018-07-12, Data modyfikacji: 2018-07-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Jury w składzie: przewodnicząca Tatiana Kochańska, wiceprzewodnicząca Wioletta Pisarska, Łukasz Rojewski, Ewa Ostrówka, Bernadeta Piegat, Grażyna Błęcka – Kolska, Joanna Zięba - Gzik, Dorota Szubierajska, Justyna Gryz, Kamila Pluskwa, Anna Szpakowska oceniła róże wystawione do konkursu w kategorii Amator i Profesjonalista, według skali standardów Polskiego Towarzystwa Różanego, oraz zgodnie z regulaminem konkursu o "Złotą Różę z Łasku". Do konkursu zgłoszone zostało 80 eksponatów. Ogółem przyznano: - 15 wyróżnień - 29 nagród - zdyskwalifikowano 3 eksponaty AMATORZYW kategorii Amator, klasa Filiżanka, wyróżnione zostały Róże: Agnieszka Bednarczyk III miejsce – nie przyznano II miejsce – Agnieszka smardzewska, Natalia Papuga I miejsce – nie przyznano W kategorii Amator, klasa Wielkokwiatowe, wyróżnione zostały Róże: Maria Mańkowska III miejsce – nie przyznano II miejsce – Jolanta Barszcz (58 pkt) I miejsce – Klara Fajcht (72 pkt) W kategorii Amator, klasa Gałązkowe, wyróżnione zostały Róże: Janusz Tuchorski III miejsce – Andrzej Furman (71 pkt) II miejsce – Joanna Kurowska (75 pkt) I miejsce – nie przyznano W kategorii Amator, klasa Krzewiaste, wyróżnione zostały Róże: Janusz Tuchorski III miejsce – nie przyznano II miejsce – Łukasz Tarapacz (69 pkt) I miejsce – Aleksandra Biesiacka (70 pkt) Złota Roża - nie przyznano Srebrna Róża – Joanna Kurowska (75 pkt) Brązowa Róża – Klara Fajcht (72 pkt) PROFESJONALIŚCIW kategorii Profesjonalista, klasa Miniatury wyróżnione zostały Róże: Mariusz Sobieszek III miejsce – Teresa Furmańczyk (70 pkt) II miejsce – Teresa Furmańczyk (71 pkt) I miejsce – Teresa Furmańczyk (75 pkt) W kategorii Profesjonalista, klasa Wielkokwiatowe wyróżnione zostały Róże: Mariusz Sobieszek Mariusz Sobieszek Marek Papuga III miejsce – Bogdan Papuga (80 pkt) II miejsce – Mariusz Sobieszek(82 pkt) I miejsce – Mariusz Sobieszek(87 pkt) W kategorii Profesjonalista, klasa Krzewiaste wyróżnione zostały Róże: Mariusz Sobieszek Mariusz Sobieszek III miejsce – nie przyznano II miejsce – Mariusz Sobieszek(72 pkt) I miejsce – nie przyznano W kategorii Profesjonalista, klasa Gałązkowe, wyróżnione zostały Róże: Mariusz Sobieszek Mariusz Sobieszek III miejsce – Ewa Błońska (79 pkt) II miejsce – Mariusz Sobieszek(80 pkt) I miejsce – Mariusz Sobieszek (83 pkt) W kategorii Profesjonalista, klasa Pnące, wyróżnione zostały Róże: III miejsce – Bogdan Papuga (75 pkt) II miejsce – Mariusz Sobieszek(78 pkt) I miejsce – Marek Papuga (80 pkt) W kategorii Profesjonalista, klasa „Pink Peace”, wyróżnione zostały Róże: Adam Gajda III miejsce – nie przyznano II miejsce – nie przyznano I miejsce – nie przyznano W kategorii Profesjonalista, klasa „English Box”, wyróżnione zostały Róże: Mariusz Sobieszek Mariusz Sobieszek III miejsce – Adam Gajda II miejsce – Sławomir Sygdziak I miejsce – Bogdan Papuga Złota Roża – Mariusz Sobieszek (87 pkt) J.W. Goethe, Tantau 2009 Srebrna Róża - Mariusz Sobieszek (83 pkt) Piano, Tantau 2007 Brązowa Róża – Mariusz Sobieszek (82 pkt) Candlelight Tantau 2002

Pełna treść wiadomości na: 131 at festiwalroz.lask.pl
festiwalroz.lask.pl, Źródło artykułu: festiwalroz.lask.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     
    Polecane

    DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     

    Powiat łaski – powiat w zachodniej części województwa łódzkiego, w skład którego wchodzą gminy: Łask, Buczek, Sędziejowice, Widawa, Wodzierady, zajmując powierzchnię 618,23 km².

    Artrakcje przyrodnicze stanowią: obszary chronionego krajobrazu (Dolina Środkowej Grabi, Dolina Grabi i Kolumna-Las) oraz 10 pomników przyrody w parku miejskim im. Rodu Łaskich.

    Do zabytków powiatu zaliczaja się: kościół kolegiacki Nawiedzenia NMP i św. Michała Archanioła zbudowany w latach 1517-1523, drewniany kościół św. Ducha z 1666 roku, synagoga z końca XIX w. (obecnie remiza straży pożarnej), cmentarz żydowski, Zajazd Jamboł czy domy murowane z XVIII i XIX w.

    W stolicy powiatu znajduje się jednostka wojskowa, a w okolicach 32 baza lotnicza i inne obiekty wojskowe. Atrakcję stanowi także coroczne Święto Truskawiki w gminie Buczek.

    Przez powiat przezbiega droga ekspresowa S8.

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola