Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Walne Zebranie Towarzystwa

Data publikacji: 2018-04-05, Data modyfikacji: 2018-12-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łaskiej zwołuje Walne Zebranie Towarzystwa w dniu 9 kwietnia 2018 r. (poniedziałek) o godz. 17,00, które odbędzie się w Muzeum Historii Łasku, pl. 11 Listopada 7. W przypadku braku kwalifikowanej liczby członków, odbędzie się w drugim terminie, w tym samym miejscu i tego samego dnia o godz. 17,30 Proponowany porządek Zebrania: Otwarcie Zebrania i stwierdzenie prawomocności obrad. Wybór przewodniczącego zebrania i protokolanta. Przyjęcie regulaminu Zebrania -  podjęcie uchwały. Informacja o bieżącej działalności Towarzystwa. Sprawozdanie finansowe za 2017 r. TPZŁ. Roczne uproszczone sprawozdanie merytoryczne z działalności Towarzystwa za 2017. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej. Dyskusja. Zatwierdzenie: sprawozdania finansowego Towarzystwa za 2017 r. rocznego uproszczonego sprawozdania merytorycznego Towarzystwa za 2017 r. Udzielenie absolutorium członkom Zarządu Towarzystwa. Uchwalenie budżetu Towarzystwa na 2018 rok. Zapytania i wolne wnioski. Zakończenie Zebrania.   Roczne sprawozdanie merytoryczne z działalności Towarzystwa za 2017 rok oraz 4 projekty uchwał do wglądu u sekretarza Towarzystwa – Lidii Olszewskiej, w siedzibie Muzeum Historii Łasku pl. 11 Listopada 7 (wtorek – piątek w godz. 9,00 – 17,00) oraz przed zebraniem.    

Pełna treść wiadomości na: 60 at festiwalroz.lask.pl
festiwalroz.lask.pl, Źródło artykułu: festiwalroz.lask.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łaski – powiat w zachodniej części województwa łódzkiego, w skład którego wchodzą gminy: Łask, Buczek, Sędziejowice, Widawa, Wodzierady, zajmując powierzchnię 618,23 km².

  Artrakcje przyrodnicze stanowią: obszary chronionego krajobrazu (Dolina Środkowej Grabi, Dolina Grabi i Kolumna-Las) oraz 10 pomników przyrody w parku miejskim im. Rodu Łaskich.

  Do zabytków powiatu zaliczaja się: kościół kolegiacki Nawiedzenia NMP i św. Michała Archanioła zbudowany w latach 1517-1523, drewniany kościół św. Ducha z 1666 roku, synagoga z końca XIX w. (obecnie remiza straży pożarnej), cmentarz żydowski, Zajazd Jamboł czy domy murowane z XVIII i XIX w.

  W stolicy powiatu znajduje się jednostka wojskowa, a w okolicach 32 baza lotnicza i inne obiekty wojskowe. Atrakcję stanowi także coroczne Święto Truskawiki w gminie Buczek.

  Przez powiat przezbiega droga ekspresowa S8.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola