Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Serce Boże Słońcem Łask - zapowiedź

 
Szczęść Boże, Nie przez przypadek prezentuję i przygotowuję Państwa na następny miesiąc. Serce Jezusa bądź moim zbawieniem! W zeszłym roku w czerwcu kiedy przebywałem w swoim mieszkaniu Lizbonie i miałem przeprowadzkę znalazłem któregoś dnia reprodukcję francuską Najświętszego Serca Pana Jezusa w połamanej ramce, poplamioną i porzuconą przy pojemnikach na śmieci. Z początku chciałem ja natychmiast zabrać do domu, ale wydawała mi się ona całkowicie nieatrakcyjna i zniszczona. Kiedy jednak wróciłem do domu nie dawało mi to spokoju, ale i tak nie wróciłem po nią. Po kilku godzinach wyjeżdżałem z moją narzeczoną do centrum, kiedy mijaliśmy pojemniki na śmieci zauważyła to samo i zapytała, dlaczego nie weźmiemy Jezusa i Jego Serca do naszego domu. Zawstydzony wziąłem tę połamaną reprodukcję i dzisiaj odnowiona i w nowej ramce jest słońcem przynoszącym wielkie łaski mojemu domowi i naszym rodzinom.

 


Ku Bogu
 
Data pliku video: 2018-05-31, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łaski – powiat w zachodniej części województwa łódzkiego, w skład którego wchodzą gminy: Łask, Buczek, Sędziejowice, Widawa, Wodzierady, zajmując powierzchnię 618,23 km².

  Artrakcje przyrodnicze stanowią: obszary chronionego krajobrazu (Dolina Środkowej Grabi, Dolina Grabi i Kolumna-Las) oraz 10 pomników przyrody w parku miejskim im. Rodu Łaskich.

  Do zabytków powiatu zaliczaja się: kościół kolegiacki Nawiedzenia NMP i św. Michała Archanioła zbudowany w latach 1517-1523, drewniany kościół św. Ducha z 1666 roku, synagoga z końca XIX w. (obecnie remiza straży pożarnej), cmentarz żydowski, Zajazd Jamboł czy domy murowane z XVIII i XIX w.

  W stolicy powiatu znajduje się jednostka wojskowa, a w okolicach 32 baza lotnicza i inne obiekty wojskowe. Atrakcję stanowi także coroczne Święto Truskawiki w gminie Buczek.

  Przez powiat przezbiega droga ekspresowa S8.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola